Pc-Automati

Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable LC-LC 5m

15,47

Dostupno

SKU: TRN-OM41-5L Kategorija:

Jamstvo : 12 mjeseci , Transmedia OM 41-5 – Fibre optic Patch cable OM4 LC-LC Multimode (50 125 ) Duplex With dust covers Jacket: PU LSZH Each cable packed in a polybag With test protocol Up to 10 Gbit Ethernet 5 m

Brandovi

Transmedia

Brand

Transmedia

Recenzije

Još nema recenzija.

Budite prvi koji će recenzirati “Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable LC-LC 5m”

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)